Про Фонд

Наші співробітники та волонтери присвятили себе благодiйностi з 2005 року. За цей час було надано матеріальну допомогу близько 200 дитячим установам і організаціям по всій Україні. Серед них — будинки-малятка, школи-інтернати, приймальники-розподільники, притулки для дітей і для одиноких матерів, дитячі санаторії та клінічні лікарні з відділеннями кинутих дітей. Основна вікова група дітей, яким надається допомога — від народження до 18 років. Це діти-сироти, діти-інваліди та діти, які залишилися без батьківського піклування.
За період своєї діяльності фонд реалізував декілька програм, одна з них — «Нашим дітям — тепло і затишок», яка спрямована на поліпшення матеріально-побутової бази в дитячих будинках та інтернатах. Програма отримала відгук у багатьох спонсорів. Сотні дітей отримали новий одяг, іграшки, ковдри, постільну білизну, взуття, канцтовари та багато іншого.
Це клопiтка, самовіддана праця багатьох людей, які присвятили себе на служіння ближньому.
Ми намагаємося задовольняти не тільки матеріальні потреби наших підопічних, а й духовні. У багатьох містах проводяться акції, в рамках яких діти-сироти мають можливість відвідувати кінотеатри, циркові та театральні вистави, розважальні комплекси. На запрошення наших волонтерів професіонали проводять з дітьми веселі конкурси, ігри та розвиваючі творчі заняття.
У виконанні християнських заповідей набувається прекрасний досвід безкорисливої любові, доброти і співчуття, без яких людина як особистість не може сформувати свою громадянську позицію. Дуже часто доводиться зусирiчатись з проблемами цілком благополучних людей, особливо підлітків із забезпечених сімей, які відчувають себе безпорадними, спустошеними, самотніми й нікому не потрібними. Як часто подібні стани закінчуються трагічно!
Ці люди теж потребують того, щоб хтось надав їм благо, допоміг визначити своє місце в цьому світі. Вони метушаться, страждають, підміняють справжні цінності ілюзорними; заглушають свою душевну незадоволеність пошуком одномоментних насолод, не усвідомлюючи того, що також потребують благодійності
Благодійність — творіння блага. Творити благо може тільки Любов. Любов — це коли ми більш піклуємося про інших, ніж про себе, не чекаючи нагороди …
Тому благодійність — це ще й морально-етичні цінності, необхідні для формування правильної життєвої позиції, це і допомога в психологічній реабілітації дітей з неблагополучних сімей і з сімей благополучних. В результаті, молодь позбавляється від самотності і розчарування, знаходить дружню підтримку, займається громадською діяльністю, реалізуючи свій новий життєвий досвід і бажання творити добро.