«Нехай сонця буде більше!», м. Біла Церква, Київська обл., червень 2018 р.

shadow

Найулюбленіша акція наших волонтерів (а ви знаєте, які цікаві зустрічі МХБФ «Сонячний світ» проводить протягом року) – все-таки літнє свято до Дня захисту дітей «Нехай сонця буде більше!», що традиційно проводиться у перших числах червня.
Наші волонтери до цього дня готувались ґрунтовно і з хвилюванням. Дуже хотілося потішити маленьких вихованців з БМГО «Спілка багатодітних та неповних сімей «Ластівонька» (м. Біла Церква). Отже, ми запросили дітей до столиці України і влаштували для них похід до відомого аквапарку «Dream Island» (на території ТЦ «Dream Town»), створений в стилі Загубленого світу, де динозаври велично спостерігають за розвагами відвідувачів. Величезна територія аквапарку чудово продумана! Не просто в ангарі розставлені гірки, а саме створена локація. І дітям і дорослим цікаво і приємно знаходитись всередині, не просто переміщатися між гірками і басейнами, а прогулюватися.
Кожній дитині ми приготували ще й індивідуальні пакунки з подарунками: яскрава кольорова футболка з написом «Нехай сонця буде більше!», настільна гра «Уно», солодощі і сік.
Підопічні МХБФ «Сонячний світ» були просто щасливі, відчули багато радісних емоцій! Підходили до волонтерів, щиро дякували за організований відпочинок і неймовірні відчуття.
Завдяки уважним, щедрим спонсорам, праці багатьох волонтерів, спільно вдалося подарувати білоцерківським дітям справжній святковий день, який, сподіваємось, буде зігрівати їхні серця!