Про благодійність

shadow

Новий формат рахунку Фонду:
Код 33349841
УКРЭКСИМБАНК
МФО 322313
UA 20 322313 0000026004010029621

Чим насправді служить благодійність для нас самих, для нужденних і для всього суспільства? Як часто слід займатися благодійністю і яким чином?
В основі благодійності лежить не державне, не офіційна, а приватне, неформальне начало. Добро — природно і необхідно.
Люди найчастіше не беруть участі в доброчинності просто тому, що їм не вистачає знань і розуміння, що таке благодійність.

Потреба бути милосердним — одна з найважливіших чеснот людини. Від ідеї благодійності виходять ідеї співчуття, відповідальності, безкорисливості.
До тих пір поки існують нужденні, на нас лежить обов’язок допомагати їм.
Бути справжнім благодійником — це мистецтво. Це реальна можливість зрозуміти, що, роблячи добрі справи, ти змінюєш світ. Адже глобальна ідея благодійності — змінити світ на краще.
У потомствених, «систематичних» благодійників, при їх господарському відношенні до навколишнього світу, благодійність була як би частиною інстинкту справжнього господаря.

Більшість спонсорів керуються моральними спонуканнями добра і справедливості, християнською мораллю.
Саме християнству належить надзвичайно вагомий внесок у благородній справі допомоги незаможним, тобто поліпшенню умов життя, всього того, що здатне приносити людям користь, задовольняти повсякденні життєві потреби, впровадження ідеї милосердя в суспільну свідомість.
Основний принцип християнської благодійності — «краще віддавати, ніж брати» (Діян. 20:35). Дающий і той, хто приймає, потребують один одного. Все наше існування засноване на зв’язку з цим.
Благодійність відкриває шляхи для отримання багатства з Небес: «Хто милостивий до вбогого, той позичає Господу, і Він воздасть йому за благодіяння його» (Прітч.19: 17). За допомогою благих справ ми стверджуємо єднання в роз’єднаному світі.
Міжнародний Християнський Благодійний Фонд «Сонячний світ» зареєстрований в 2005 році. Всеукраїнський статус Фонду підтверджений діяльністю його представників у всіх обласних центрах України. Наш Фонд відкритий до співпраці з усіма людьми, які бажають брати участь в справах милосердя, незалежно від їх релігійних переконань.
Напрямки діяльності Фонду: надання матеріальної, організаційної, психологічної та духовної допомоги багатодітним сім’ям, важко хворим дітям, дітям-інвалідам, підтримка будинків-маляток, інтернатних дитячих установ. Діти — наше майбутнє і — наша біль. З кожним днем ​​ця біль стає все гостріше. Так нехай же наша совість не дозволить нам не помічати дитячого горя.
Ми надаємо систематичну матеріально-фінансову допомогу понад 140 дитячим установам. За період діяльності в реалізації програм Фонду було надано матеріально-фінансова допомога на десятки млн. гривень. Наші засоби формуються виключно з добровільних пожертвувань. У Фонду на сьогоднішній день немає постійних спонсорів або організацій (були б раді співпраці), що роблять найбільші внески.
Але наше розуміння благодійності виходить за рамки тільки фінансової допомоги. Набагато більш гостро стоїть проблема відсутності людського тепла, уваги з боку зовнішнього світу до дітей, які волею долі опинилися в казенній установі. Кожна людина має право на співчуття. Тому духовна благодійність вкрай важлива, вона здатна повернути до життя потребує підтримки людини.
Багато людей приходять до нас в центр по оголошеннях, розміщених на різних сайтах і в друкованих виданнях. Молоді люди складають трохи більше половини наших добровільних помічників — волонтерів. Люди середнього віку і молоді пенсіонери теж активно беруть участь в нашій роботі. Волонтером стає будь-хто, хто бере на себе обов’язок курирувати будь-яку з благодійних програм Фонду.
Форми допомоги, в яких ми потребуємо, дуже різноманітні: відвезти-привезти ліки, документи, речі, продукти харчування, відвідати дітей, позайматися з ними, організувати для них свята, написати новини про підшефних вихованців інтернатів.
Основна мета нашого Фонду — зробити благодійність в країні загальнонароднюо справою, почати чесний і продуктивний діалог про проблеми благодійності за участю влади, бізнесу, ЗМІ та суспільства вцілому.
Допомога ближньому повинна стати постійною частиною нашого життя.