Слова подяки

Наш фонд постійно отримує безліч листів зі словами подяки від керівників та педагогічних колективів дитячих установ з усіх куточків України. Зображення цих листів ви можете бачити на кожній сторінці, присвяченій нашим підопічним.
Ці щирі і зворушливі слова надихають нас, надають нові сили і твердість в обраному шляху безкорисливого служіння, спонукають не зупинятися, не дивлячись ні на які зовнішні обставини, кризи і перепони.
Сподіваємося, що і відвідувачі нашого сайту, читаючи деякі, найбільш яскраві уривки з цих листів, не залишаться байдужими ..


Президенту МХБФ «Сонячний світ» Боголюбській Іоанні Георгіївні…

«Сказати, що Ви молодці чи просто хороші – замало, бо не ми Вам говоримо, що ми є, а саме Ви своїми вчинками, подарунками говорите, що Ви поряд, завжди близько. І так стає приємно і тепло вже від того, що не працює банальний вислів «Кому потрібні чужі діти?». Кожен Ваш дзвінок, приїзд – свято, не тільки тому, що даруєте дорогі, потрібні речі, а саме відчуття потрібності дітей дає наснаги. Не для кого не секрет, що виховувати 1-2 дитини важко, як матеріально, так і морально. А тут 29 різних, дорослих і малих, яким неодмінно потрібне розуміння і відчуття значущості.

Що пишем зараз на папері

Повірте – Вам і від душі,

Для вас завжди відкриті двері

Бо Ви нам рідні, не чужі.

У Вас завжди є справ багато,

Але знаходять вільний час,

Приїдуть в гості, навіть в свято,

Бо мабуть, дійсно люблять нас!»

Директор Радсадівського соціально-реабілітаційного центру «Родинний Дім» Туровська Л. П.


 «Конечно, море ладонями не вычерпать, но внося свою лепту в благое дело, дав возможность каждому воспитаннику школы-интерната прикоснуться к прекрасному, Вы подарили лучик тепла, улыбку и лепесточек надежды детям. Добрые дела не остаются незамеченными – они как маяки светят тем, кто ждет помощи. Поделиться теплом своей души с детьми, создать им праздник, увидеть в их глазах огонек добра и веры – дорогого стоит». Директор Макеевской специализированной школы-интерната №2 для детей с отклонениями умственного и физического развития Свинар Л.А.

Радсадовский социально-реабилитационный центр «Родинний дім»


«Людина починається з добра і добром освячується. Честь. Милосердя. Доброта. В усі віки людство сповідувало саме ці принципи. Білоцерківська міська спілка багатодітних сімей «Ладушка» цінує вас, людей, що зберігають та множать скарби людських цінностей…» Голова спілки Дроздова Т. Б.


«Ми ще раз хочемо Вам подякувати за ваше сердечне тепло, що дарує усмішки, які сяють на обличчях дітей…»

Директор Білоцерківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» Яшан Н.П.


«Колектив дітей та працівників Прибузської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату щиро дякує Вам за постійну благодійну допомогу, яку ви надаєте вчасно та від щирого серця …Спасибі Вам, що ви вмієте розділити любов с тими, кому на цій землі її не вистачає…» « щиро дякуємо Вам та вашим однодумцям, що підставляєте нам своє сильне та добре плече у багатьох життєвих ситуаціях … Завжди приємно відчувати тепло багатьох сердець, які вболівають за дитячі долі та допомагають у здійсненні багатьох дитячих мрій та побажань…»

Вихованці, колектив та директор школи-інтернату Правдюк Н.М.


«Хочемо зазначити, Ваша допомога була вкрай необхідною та корисною…»

Директор Мурованокуриловецької школи-інтернату Стозуб О.І.


«Добрі справи для тих, хто потребує допомоги не залишаються поза увагою. Ось і про Ваш Благодійний фонд и представників у м. Дніпропетровську у нас склалося враження як про порядних і щирих людей. Для працівників нашого колективу дуже важливо знати, що у вирішенні щоденних проблем ми не одинокі, що є люди, які у важку хвилину можуть підставити дружнє плече. Коли ми отримуємо допомогу від сторонніх людей , то наші думки повертаються до таких непересічних загальнолюдських цінностей, як самовідданість та співчуття, любов до ближнього і здатність змінити світ навколо себе на краще… Низький уклін Вам та щире спасибі за все, що Ви зробили для нас. А головне за те, що подарували нашим дітям можливість відчувати себе повноцінними і потрібними комусь!»

Колектив Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №1.


«Щиро дякуємо Вам за материнську турботу, чуйність та небайдужість до нелегкої долі дітей-сиріт»

Директор Донецької школи-інтернату № 1 для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Волкова О.М.


«Ваше благородство та безкорисливість дозволили взяти на себе частину наших турбот. Ви поділилися теплом своєї душі, щедрістю серця. Ви завжди будете бажаними гостями у нашому домі»

Головний лікар Донецького обласного спеціалізованого будинку дитини «Малютка»


«У притулку щодня змінюється контингент дітей, які потребують вирішення тих чи інших проблем, які Ваш фонд допомагає вирішити. Для вихованців притулку результатами вашої роботи стали: обізнаність дітей з перевагами здорового способу життя, набуття навичок толерантного спілкування з ровесниками, допомога як наблизитись до цікавого, відчуття атмосфери свята…»

Завідувач Житомирського обласного притулку для дітей Сінько В.Я.


«Вихованці та колектив Житомирського обласного будинку дитини щиро вдячні Вам, людям, які сповнені щирої батьківської любові та ніжності, які не шкодують ні сил, ні часу, роблять все можливе аби кращим було майбуття дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків…»

Головний лікар Заслужений лікар України Урсуленко С.В.


«Ваша организация одна из немногих, которая помогает нам и откликается на наши просьби о помощи…»

Директор Запорожской специальной общеобразовательной школы-интерната № 1 для детей с последствиями полиомиелита и ДЦП Цокур Ю.К.


«Адміністрація, педагогічний, батьківський та учнівський колективи Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №5 для дітей з вадами зору висловлюють Вам подяку за створену милість та сприяння у виконанні Священного Християнського обов’язку – допомоги ближньому – турботі про дітей, які потребують виховання в дусі співчуття та любові один до одного. Ви надаєте нашій школі допомогу в поліпшенні матеріально-технічної бази для створення умов гармонійного розвитку вихованців, їх здібностей і нахилів…»

В.о. директора Чечель М.М.


«Найдорощий скарб у кожного народу – його діти. Те, якими вони виростуть, у що віритимуть, залежить від нас сьогодні. Ваша людяність, щире серце, розуміння проблем вселяє віру у завтрашній день…»

Завідувач Івано-Франківським притулком для дітей Серденько М.В.


«Ваша допомога для людей, що опинились в складних життєвих обставинах є важливим свідченням небайдужості, доброти та надії на кращі часи…»

Директор Івано-Франківського обласного Центру соціально-психологічної допомоги в селищі Верховина Наталія Пониполяк.


«Людська доброта немає границь, співчуття і співпереживання немають обмежень і кардонів. Це довела президент МХБФ «Сонячний Світ» Боголюбська Іоанна Георгіївна. Адже малюки притулкової групи для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, діти-інваліди з вадами слуху та діти з малозабезпечених сімей отримали в подарунок верхній одяг (дитячі курточки, шапочки)… Працівники дошкільного навчального закладу і малеча постійно відчувають Вашу підтримку і опіку, а це вселяє віру в краще майбутнє, в те, що на світі є милосердя, добро і любов»

Завідуюча Кам’янець-Подільским ДНЗ № 17 А.Бабійчук.


«Ваша допомога приймальнику-розподільнику для неповнолітних – це прояв доброти, милосердя та турботи про майбутнє нашої держави…»

Начальник ПРН ГУМВС України в м. Києві Зуб Л.В.


«Дякуємо за чуйне ставлення до дітей-інвалідів. Лише щирість душі й благородство помислів можуть спонукати до прекрасної справи, допомоги дітям…»

Директор спеціальної школи-інтернату №15 м.Києва Торба Л.С.


«Приємно знати, що в нашій країні є люди, яким небайдужа доля найнезахищеніших верств нашого суспільства – наших дітей. Завдяки саме Вашій допомозі велика кількість дітей має змогу змінити свій життєвий шлях та має шанс вирости гідною людиною… Ми впевнені, що спільними зусиллями можна, хоча б частково вирішити проблему бездоглядності, безпритульності та інших негативних явищ…»

Директор Броварської громадської організації «Свобода» Довгопол А.О.


«Вихованці та адміністрація Кіровоградського обласного притулку для дітей «Надія» щиро дякують Вам та МХБФ «Сонячний Світ» за глибоке розуміння наших проблем та постійну співпрацю у вигляді матеріальної допомоги. Дякуючи Вам вирішуються самі невідкладні питання, пов’язані з перебуванням та утриманням вихованців притулку, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування… Ми дуже цінуємо вашу увагу і розуміння, небайдужість до дітей, які в цьому житті позбавлені найціннішого: батьківського піклування…»

Завідувач притулку Лисенко Ю.


«Ми дуже вдячні за турботу та душевне тепло подароване дітям…»

Колектив школи-інтернату №1 для дітей з важкими порушеннями мови м. Краматорська


«Администрация КУ «Приют для детей «Пролисок» приносит Вам глубокую за открытое сердце, небезразличное отношение к детям-сиротам и детям, лишенным родительской заботы. Пусть сделанное Вами добро вернется к Вам сторицей…»

Директор Криворожского приюта для детей «Пролисок» Яковлева Е.Н.


«Бажаємо Вам мира, земної благодаті та душевного благоденствія. Нехай Новорічні та Різдвяні дзвони наповнюють земною радістю ваші чуйні серця…»

Директор, вихователі та діти Криворізького КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей»


«Дети и сотрудники «Центра социально-психологической реабилитации детей» благодарят Вас за оказанную благотворительную помощь – приобретении обуви для детей от лучних мировых брендов: ECCO, BRASKA, Keds, Geox, Glarks, MARK, Ecko, rierker, CAMPER, VAGABON. Мальчики с большой радостью и благодарностью одевают такую качественную и красивую обувь…»

Директор Криворожского КУ «ЦСПРД» Станкова С.


«Дорогие друзья! Люди добра и света! Разрешите по праву назвать Вас такими простыми, обыденными, но теплыми словами. Свет и теплота, которую несете Вы, дает возможность обездоленным детям КУ «Приют для детей «Пролисок» г.Кривого Рога увидеть прочное будущее, веру в добро и человеческое завтра…

Сегодня существует множество нерешенных проблем. А без Вас и Вашей помощи, вашей человечности нам было бы очень трудно решать эти проблемы. Спасибо, что Вы есть! Спасибо, что вы всегда с нами, всегда рядом! … Все, что подарено ребятам, оставляет у них глубокий след доброты и надежды на лучшее завтра, Добро и светлое будущее! Спасибо!!! Спасибо!!! Спасибо!!!»

И.о. директора Гайдай И.М.