Свято Миколая в ТРЦ Кінгкросс, Львів, грудень 2018

shadow

То є вже доброю традицією, що свято Миколая для дітей Краковецького інтернату волонтери «Сонячного світу» організовують разом з Львівським мото-клубом «Lions» в Кінгкросі. Цього року крім традиційних розваг — ковзанка, кіно, смачна їжа, діти мали можливість посидіти на великих та могутніх мотоциклах та зробити фотосесії. Також в розпорядженні дітей на годину була дитяча ігрова зона. Наприкінці свята (щоб не загубили поки розважаються) діти отримали пакунки з подарунками, в яких був одяг, шкарпетки, рукавички та, звісно, солодощі з мандаринами, а також фірмові чашки та пенали від керівництва Кінгкросу.

Також дітям інтернату, що не були на святі, було також передано пакунки з одягом, шкарпетками та ласощами. Розвивальні іграшки: вісім «Розумних планшетів» та дві «Черепахи» будуть в нагоді дітям, з особливими потребами в розвитку розумових здібностей.

Дивіться на усмішки дітей, то найкраща нагорода організаторам та благодійникам акції! Щиро дякуємо від всіх дітей Краковецького інтернату! Чудові фото зробила юний митець Оля Івасюк.