В очікуванні Великодня, 30 березня 2018 р., Київська обл.

shadow

Напередодні Пасхальних свят відбулась зустріч наших волонтерів з друзями із ГО «Благодійний соціально-реабілітаційний центр «Сонечко», який знаходиться в с.Бурти Кагарлицького р-ну Київської області. Діти давно просили, щоб для них організували похід у Національний цирк України.

30 березня 2018 року нарешті відбулась довгоочікувана поїздка. Перед походом до цирку діти спочатку відвідали «Макдональдс», підкріпилися з довгої дороги хеппі-мілами. Кожному вихованцеві реабілітаційного центру волонтери МХБФ «Сонячний світ» подарували рюкзак. А потім нарешті вихованці «Сонечка» відвідали виставу «Слон та смугастий рейс». Наймолодшому хлопчику було 3,5 років, а найстаршій дівчинці 15 років. Дружні діти допомагали один одному, проявляли уважність і турботу. Виступ був чудовий, феєричний! Усім віковим категоріям всі номери дуже сподобались, а найбільше – виступ величезного білого слона. Наші юні друзі із задоволенням висиділи дуже довгий виступ і були просто щасливі! А це саме такий стан, який хочеться дарувати у найвеличніше християнське свято.

Від щирої душі висловлюємо подяку нашим спонсорам, завдяки яким цей день залишиться в світлій пам’яті дітей, позбавлених батьківської турботи. Також велика подяка Національному цирку України за надані квитки на виставу.