Великодні подарунки, 13 квітня 2018 р., Київська обл.

shadow

Поїздка до наших підопічних у Житомирський «Будинок дитини» (КЗ «Житомирский обласний спеціалізований БД для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків») планувалась напередодні Пасхи, але вдалося поїхати до дітей трошки пізніше. Волонтери МХБФ «Сонячний світ» із задоволенням відвідали наших давніх знайомих. Тут нині знаходиться 111 дітей віком від 3-х місяців до 6 років. Нас зустрів дуже доброзичливий персонал і вихователі, які радо зустріли волонтерів і допомогли роздати дітям подарунки.

Завдяки чуйним серцям спонсорів цього року ми змогли передати дітям підгузки, пральний порошок, трикотаж, одяг, взуття, іграшки. Більш дорослі вихованці «Будинку дитини» старанно читали нам вірші, а потім радісно проводжали до машини. Залишитися байдужими після такої поїздки просто неможливо! За словами вихователів: «У цих дітей є все, окрім батьківського тепла і уваги».

Дякуємо нашим постійним спонсорам, завдяки яким можна подарувати трішки людського тепла і турботи тим, хто на це потребує найбільше!